Пристінська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Візитка

Рік заснування

1905 рік (за архівними даними)

Директор школи

Фоміна Валентина Іванівна, освіта повна вища, за фахом вчитель математики, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з  03 листопада 2009 року.

Контингент учнів

У школі навчається  30 учнів, з них учнів 1-4 класів –18 чол., 5-9 класів –12 чол. В школі навчаються 2 учні з Луганської області.

Випускників 9 класу  1 учень

Мова навчання

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 11 педагогів (7 основних та 4 сумісника), з них 10 чол. мають повну вищу освіту, 1 чол. – базову вищу.  Вищу кваліфікаційну категорію мають 5 чол., І кваліфікаційну категорію – 2  чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 1  чол., спеціаліст – 2 чол., 8 т.р. –  1 чол. Звання «старший учитель» мають 2 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим харчуванням охоплено 29 учнів (97%) з них безкоштовним харчуванням  на 100 % забезпечено 19 учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (малозабезпечена сім'я ). 10 учнів харчуються за батьківські кошти.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над реалізацією методичної теми «Спрямовування науково-методичного потенціалу вчителів школи на підвищення якості навчально-виховного процесу» та виховної «Формування почуття патріотизму та національної самосвідомості учнів» темами. Вчитель української мови та літератури Городілова Г.М. стала призером районної виставки – презентації педагогічних ідей та технологій за напрямом «Суспільно-гуманітарна освіта», розділ «Українська мова та література»..

Гурткова робота

В школі працює 2 гуртка (без оплати) «Веселі дзвіночки», «Умілі руки». Працює секція з баскетболу дитячо-юнацької спортивної школи.

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу 8 вчителів з м. Куп’янська. Підвіз здійснюється автобусами ФОП «Бринцов»  та ФОП  «Єрецький» за кошти вчителів.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів та вчителів 10 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (4+1ПК), 1 комп’ютер для ведення управлінсько-господарської діяльності, спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, 1 комбінована майстерня, їдальня. Бібліотечний фонд налічує  5214 примірників художньої та навчальної літератури.

За підготовку до 2015/2016 н. р. школа зайняла І місце серед шкіл І-ІІ ступенів та нагороджена грамотою.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін.

В 2014 /2015 н. році учениця 9 класу виборола ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Учні школи брали участь районному конкурсі «Вічне слово Кобзаря», Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, фестивалі дитячої та юнацької творчості  «Солдати миру»; інтерактивних конкурсах  «Геліантус» (3 уч.), «Колосок-осінній» (10 уч.); «Кенгуру» (8 уч.), «Колосок-весняний» (4 уч.); «Гринвіч» (9 уч.). Всього в інтелектуальних конкурсах брало участь 28 учнів, з них переможців 18 учнів (64%). Кількість призових місць становить серед учнів 3 класу – 14 (67%), серед учнів 5, 7 класів – 6 (46%).

Учні школи учасники районних спортивних змагань з настільного тенісу, шахів (мають призові місця), творчому конкурсі «Зимовий вернісаж», конкурсах малюнків з охорони праці та безпеки життєдіяльності.