Пристінська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Управління

Пріоритетні напрямки діяльності педагогічного колективу

Пристінської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

у 2016/2017 навчальному році

1. Забезпечення реалізації державної освітньої політики відповідно до державних програм, законодавчих актів Президента України, Уряду, Верховної Ради України, нормативних документів Міністерства освіти і науки України, Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації, розпоряджень голови Куп’янської РДА.

2. Продовження роботи в 2016/2017 навчальному році над реалізацією науково-методичної теми «Спрямовування науково-методичного потенціалу вчителів школи на підвищення якості навчально-виховного процесу» та виховної  «Формування почуття патріотизму та національної самосвідомості учнів»  через впровадження в роботу нетрадиційних методів і форм роботи, проведення інтегрованих уроків, індивідуальних занять з учнями, змістовних виховних заходів.

3. Сприяння розвитку природних здібностей і нахилів кожної дитини, проведення роботи з обдарованими учнями, забезпечення виконання районної Програми «Обдарована молодь  Куп’янщини на 2013-2017 роки»

4. Здійснення систематичного контролю за роботою вчителів початкових класів та вчителів-предметників основної та школи з формування необхідних компетенцій, надання ґрунтовних знань з різних предметів у відповідності до Державного стандарту початкової освіти, Державного стандарту базової  і повної загальної середньої освіти;

5. Робота над проведенням моніторингових досліджень в навчально-виховному процесі школи та аналіз роботи учнівського та педагогічного колективів.

6. Цілеспрямована спільна робота педагогічного колективу і кожного вчителя над підвищенням рівня навчальних досягнень учнів з усіх навчальних предметів.

7. Впровадження інформаційних та комунікаційних технологій, коп’ютеризації та інформатизації НВП.

8. Робота над удосконаленням уроку як засобу розвитку творчої особистості вчителя і учня, самореалізація творчої особистості.

9. Проведення шкільних олімпіад, турнірів та підготовка учнів до участі в конкурсах різного рівня, робота зі здібними та обдарованими дітьми.

10. Реалізація системи внутрішкільного контролю на основі управлінських рішень.

11. Вивчення проблеми наступності навчання в школі І-ІІ ступенів, адаптації учнів у школі.

12.  Організація роботи шкільних методичних об’єднань з урахуванням реалізації науково-методичної та виховної проблем школи та пріоритетних напрямків роботи, які вимагають докорінної перебудови навчально-виховного процесу.

13. Організація роботи щодо виконання рекомендацій районних (січневої та серпневої конференцій), атестаційної комісії.

14. Активізація роботи з питань виховання громадської свідомості учнів, шкільного самоврядування, формування патріотизму, громадянських і конституційних обов’язків, поваги до державних символів України, національної ідеї.

15. Формування у дітей сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності і звитяги, виявлених нинішніми захисниками Батьківщини, на героїці сучасної боротьби за незалежність і цілісність держави.

16. Організація роботи музею Хліба.

17. Робота з профілактики дитячої злочинності та правопорушень.

18. Дотримання санітарно-гігієнічного режиму, здійснення медичного обслуговування учнів у школі.

19. Створення безпечних умов з охорони праці для учнів і працівників школи, виховання економічної, естетичної, правової культури.

20. Подальший розвиток фізичної культури і спорту, реалізація спортивно-масових заходів у рамках програм «Спорт протягом життя».

21.Залучення дітей до занять в спортивній секції, гуртках «Юні краєзнавці», «Веселі дзвіночки», «Умілі руки».

22. Розвиток матеріальної бази спортивного залу та навчальних кабінетів.

23. Залучення позабюджетних коштів з метою зміцнення матеріально-технічної бази школи.